Hakkımızda

ECO Akaryakıt Türkiye

ECO Akaryakıt | İnşaat A.Ş. Türkiye’nin sektörde emin adımlarla ilerleyen, gün geçtikçe büyüyen kalite ve güvencesini yanına alarak sektörel ve kurumsal çözümler üretmekte. Kişiye ve firmalara özel ticari şartlar sunmak amacı ile kurulmuş olup; güvenli, kaliteli ve sürdürülebilir ticari anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir.
Müşterilerimize yüksek standartta hizmet vermeyi, profesyonel bir şirket olmamızın bize kazandırdığı deneyimi, en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, şirketlerin ürün ve hizmetleriyle komple bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak en öncelikli hedeflerimizdendir.

Müşteri portföyümüzü ticari taşıma filoları, inşaat firmaları, resmi kurum ve kuruluşların ihale katılımı, maden ocakları, çimento ve hazır beton tesisleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektöründe oto-prodüktör / kojenerasyon şirketleri, apartman ve ticari binalar (ısınma amaçlı) oluşturmaktadır.
Bu süreçte çözüm ortağınız olabilmemiz için bizden de fiyat almanızı temenni eder iyi çalışmalar dileriz.

Vizyonumuz

– Her an her yerde, müşteri memnuniyetini esas almak,
– Fark yaratmak için Kaliteyi ve gelişimi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek,
– Sosyal ve çevre bilincinde olarak doğa ve çevre ile uyum içerisinde olmak,
– Ticari ahlak ve kurumsal kültür standartlarında kıymet yaratmak ve bu standartları korumak için çalışmak,
– Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla beraber, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu devam ettirmek.

Misyonumuz

Akaryakıt sektöründe gerek toptan, gerekse istasyon satışlarında müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermek, bu anlayışla, sektörde örnek ve lider kuruluşlar arasında yer almak. Türkiye’nin inşaat, nakliye ve yapı elemanları sektöründe; genç, dinamik uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörün önder kuruluş konumunu sürdürmeyi hedefler.