Perakende Toptan Akaryakıt

ECO Akaryakıt Türkiye

Positive Card Nedir?

Petrol Ofisi, tüketicileri kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türkiye genelinde yaygın 1700 noktada buluştururken, aynı zamanda yaygın sadakat programı Positive Card ile de hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşteri memnuniyetine odaklı ve yüksek teknoloji alt yapılı Positive Card uygulamasıyla akaryakıt veya PO/gaz alan müşteriler, alışveriş karşılığında puan kazanıyor, biriken puanlarıyla hediye akaryakıt veya PO/gaz alabiliyorlar. Ayrıca Petrol Ofisi müşterileri Positive Card’ı anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabiliyorlar.

ÖDE GEÇ Nedir?

Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz. ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde 1.000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

Toptan Akaryakıt

Türkiye geneline yayılmış 11 terminal ağı, 1.000.000 m3 yakıt depolama kapasitesi ve 193 toptancı akaryakıt bayi ağı ile hizmet veren Petrol Ofisi Akaryakıt Toptan Satışlar, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) yayınladığı 2018 yılı Petrol Piyasası Sektör Raporu’na istinaden ticari endüstriyel pazarının lideri konumundadır. İnşaat, Tarım, Beton-Çimento, Enerji, Lojistik, Madencilik, Turizm sektörlerine yönelik eksiksiz hizmet sunmaktadır.
Petrol Ofisi Akaryakıt Toptan Satışlar ; Motorin, Benzin, Gazyağı, Fuel-oil, Kalyak ve Bitüm ürünlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile inşaat, lojistik, madencilik, enerji ve endüstriyel kullanımlar başta olmak üzere, dökme akaryakıt ihtiyacı duyan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.